konateľ Miroslav Berky

Príbeh o mne

Nikdy sa nevzdávaj ..

Zobraziť viac

Počet aktuálnych referencií: 18

Referencie

 • Zuzana a Peter
  27.09.2020

  Veľmi pekne ďakujeme p. Berkymu za pomoc pri predaji nášho bytu, odbremenil nás od všetkých starostí. Ústretovosť, maximálna profesionalita, lojálnosť, rýchlosť a ochota sú slová, ktorými by sme vyjadrili našu spokojnosť s Berky reality. Náš byt sa predal tak rýchlo, že sme sa nestihli ani pobaliť ????. Ďakujeme za všetko a prajeme Berky reality veľa dalších spokojných klientov.


 • Jana R
  24.06.2020

  Chcela by som sa poďakovať pánovi Berkymu za rýchly a bezproblémový predaj bytu napriek "koronakrize". Všetky papierovačky vybavil a ochotne kedykoľvek poradil, keď sme niečo potrebovali . Ďakujem ešte raz.


 • Erich TN
  20.09.2019

  Chcem sa podakovať p.Berkymu za odvedenú prácu pri predaji nehnutelnosti.Na čom sme sa dohodli to aj platilo.Vybavil všetky papierovačky dohodol stretnutia, vklady, kataster, zmluvy .Vyšiel v ústrety vo všetkom.Ked budem niečo do buducnosti riešit s nehnuteľnostami tak určite s týmto pánom.Ešte raz vďaka.


 • Juraj a Evka
  10.03.2019

  Pristup pana Berkyho bol vo vsetkych smeroch maximalne profesionalny, velmi srdecny a ludsky. S realitkou sme nadmieru spokojni a mozeme a aj budeme pana Berkyho odporucat dalej. Nas byt bol predany (peniaze na ucte) za tyzden od uverejnenia inzeratu! Dakujeme! Maximalna spokojnost!


 • Ľubica
  02.08.2018

  Pán Berky si človek ktorého na okoli a v rámci SR netromfne nik ! Tvoja úprimna a cestná práca profesionála je vidiet a citit všade navôkol . Patrí Ti veľká vdaka za predaj a pomoc s mojou nehnuteľnosťou ! Odporúčam každému ....... Je mi cťou spolupracovať s tak úžasným človekom


 • Alena a Braňo M.
  22.01.2018

  Pána Berkyho sme spoznali cez TV JOJ v Novom bývaní.Po natáčaní sme sa s pánom Berkym skontaktovali a urobili sme najlepšie.Jeho profesionalny prístup pred kamerou alebo mimo kamier k práci a k ľuďom sa tak často nevidí.Ochotne nám pomohol nielen ohľadom kúpy domu ale aj ako komunikovať s bankami a vybrať si to najlepšie pre nás.Bol ochotný poradiť či bolo ráno 6 hodín alebo večer 8 hodin celý týždeň.A práve jemu ďakujeme zato, že bývame v našom vysnívanom domčeku.


 • Patrik P.
  26.06.2017

  Moje prvé slová po prvom telefonáte boli ja s Rk nespolupracujem,opak sa stal pravdou a ja neviem ako opísať jeho profesionálny prístup, komunikáciu ,spoľahlivosť, ochotu, láskavosť a neviem čo všetko, či bolo ráno 7 hod alebo večer 10 vždy mi zodvihol a poradil, pomohol prípadne usmernil, je vidieť že je to odborník vo svojom obore a ja mu ešte raz v mene celej svojej rodiny veľmi pekne ďakujem,veľmi nám pomohol,do budúcna bez tejto Rk svoju nehnuteľnosť nepredávam,ďakujeme p.Berky.


 • Farkašová, Domonkos
  26.06.2017

  Mali sme už veľa smoly a s Maňákom spokojní sme boli. Ak snívate o krásnom hniezde, je to realiťák na pravom mieste. Farkašová a Domonkos


 • Emília
  26.06.2017

  Na nováčika sme boli spokojní s p. Maňákom na 1-ku :-)


 • Radovan a Katarína
  26.06.2017

  S pánom Maňákom sme boli spokojní, nechýba mu ochota, flexibilita a spoľahlivosť, vrelo odporúčame!


Chcem pridať referenciu