Ilava / predaj / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS! Na predaj krásny 5 izbový rodinný dom, Borčice, okr.IL

Borčice

Video prezentácia

Cena:
390 000 €
ID ponuky:
553931
Lokalita:
Ilava
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
neuvedený
Užítková plocha:
1535 m2
Berky reality a partners ponúka na predaj krásny 5 izbový rodinný dom v obci Borčice okres Ilava s úžitkovou plochou 250m2 a 1535m2 nádherného rovinatého pozemku.

Nehnuteľnosť ponúka niekoľko výborných možností pre náročnú klientelu, alebo veľkú rodinu:

Rodinný dom:
Pri vstupe do domu sa nachádza vstupná chodba, z ktorej sa prechádza do dennej časti na prízemí do kuchyne, obývacej miestnosti s východom na vonkajšiu záhradu s posuvnými dverami, toaleta a schodiskom robeným na mieru z dreva do nočnej časti na druhom podlaží.
Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou na mieru z kvalitného dreva, vstavanými spotrebičmi. Súčasťou kuchyne je špajza. Na celom prízemí je dlažba a podlahové kúrenie.
Priestranná obývacia miestnosť umožnuje aj väčšie rodinné stretnutia pri krbe. Dom je postavený z tehly. V celom dome sú drevenné okná.

Na druhom podlaží sa nachádzajú 4 izby-detská izba, hosťovská izba, pracovňa, spálňa, kúpelna s toaletou a vaňou, sprchový kút s toaletou, šatníkom čo tomu podlažiu dáva veľký rodinný komfort. Detská izba a hosťovská izba je prepojená balkónom, pracovňa a sprchový kút je tiež prepojená balkónom. Na tomto podlaží sú radiátory.
Zo samotnej veľkej spálne je krásny výhľad na záhradu, súčasťou spálne je sprchový kút.
Zaujimavosťou nehnuteľnosti je namáčaný krov, ktorý touto technológiou zaručuje vysokú životnosť. Škridla strechy je značky Bramac.

Prvá garáž:
Vykurovaná dvojgaráž pre dve autá s elektricky ovládateľnou bránou na diaľkové umožnuje opäť vyšší štandart tejto nehnuteľnosti.

Druhá garáž:
V tejto garáži zaparkujete jedno auto, alebo väčší prívesný vozík.

Milovníci psíkov:
Rodinný dom disponuje špičkovými 4 klietkami, ktoré dve z nich sú elektronicky na diaľkové ovládané, taktiež majú zadné výbehy a sú odkanalizované.

Záhradný domček:
Záhradný domček umožnuje využiť tento priestor na rôzne možnosti od fitnes centra až po vinotéku, alebo hosťovský dom.

Vonkajší kamenný krb:
Tento kamenný krb dotvára celkovú atmosféru nehnuteľnosti určenú od 15 až po 36 ľudí. Keď budete organizovať rodinnú párty, alebo stretnutie, tak tento krb očarí každého..

Vonkašia vírivka:
Vírivka značky Perzea v tom čase najvyššia trieda vysokej kvality a mnoho kombinačnej 120 triskovej vírivky. Dať si pohár dobrého vína v tejto vírivke zaručí absolutný relax..

Najhlavnejšou doménou tohto rodinného domu je nádherná záhrada, na ktorej sa majitelia vyhrali do posledného detailu:
Živý plot a kombináciou kamenného plotu s oboch strán dodáva tomto domu veľkej honosnosti. Na záhrade sú použité rôzne druhy stromov, drevín, okrasných kríkov atď.
Na záhrade nájdete:
120 tisov, drevenné samorosty, ihličnany, javory, okrasné solitery dokonca 60 jednotlivých solitérov, 2 vzácne cédry, jedličky, orgovány, vytvorená skalka.
Kombinácia všetkých stromov zaručuje kvitnutie v každom ročnom období. Celá záhrada má automatickú závlahu z 8 okruhov. Súčasťou záhrady je 430m2 zámkovej dlažby.
Na pozemku sa nachádza aj studňa.

Celkovú charizmu nehnuteľnosti dotvára pocit jedinečnosti..

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky
konateľ-realitný poradca
0918315011
berky@berkyreality.sk
berkyreality.sk

Cena 390.000 eur. Cena je konečná.