Piešťany / predaj / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS!!Na predaj luxusná 4 izbová novostavba v Krakovanoch, okr.PN

Krakovany
Cena:
360 000 €
ID ponuky:
529995
Lokalita:
Piešťany
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
neuvedený
Užítková plocha:
2142 m2
Berky reality a partners ponúka na predaj luxusný 4 izbový rodinný dom - novostavba v Krakovanoch okres Piešťany o celkovej rozlohe 2142 m2 pozemku a 232 m2 úžitkovej plochy domu. Dom sa nachádza v malebnej obci Krakovany len 5 km od centra Piešťan.

Pri vstupe do domu je elektronická brána s priestorom na 6 osobných áut. Priestor, ktorý bol vytvorený na parkovanie pred domom je celý podbetónovaný a navrchu je nalepená dlažba. Dom je postavený s HELUZ tehloblokov 30 cm a zateplený 10 cm keramickou vatou. Značky strechy domu je Bramac. [pdf]

Veľkou výhodou domu je, že celý obvod nehnuteľnosti má bezbariérový prístup. Pri vstupe do novostavby je vstupná chodba so samostatnou hosťovskou toaletou a špajzou, ktorá je prechodná do kuchyne.
Z chodby sa pokračuje do veľkého otvoreného priestoru vrátane jedálenskej časti, kuchyne s veľmi kvalitnou kuchynskou linkou robenou na mieru so žulovou pracovnou doskou.
Z priestoru sa ďalej pokračuje do priestrannej obývacej miestnosti s francúzskymi oknami a východom na terasu. Súčasťou obývacej miestnosti je nádherný veľký krb,
ktorý v zimnom období dotvára čaro tejto nehnuteľnosti.
Nehnuteľnosť má ďalšie 3 samostatné obytné miestnosti a dve kúpeľne, detská izba, pracovňa a spálňa s veľkým šatníkom, ktorý určite ocenia dámy.
Taktiež sa zo šatníka prechádza do kúpelne s veľkou rohovou wellnes vaňou a sprchovým kútom.

V celom dome je kombinácia kvalitnej dlažby a bambusových veľkoplošných parkiet. Vykurovanie zabezpečuje podlahové kúrenie napojené na tepelné čerpadlo v kombinácii
so solárnymi panelmi.
Nehnuteľnosť má taktiež kamerový systém.

Ak ste milovníci relaxu a príjemného prostredia s očakávaním, že vaša nová nehnuteľnosť bude vašim útočiskom, tak tento bungalov je stvorený práve pre Vás,
pretože vstupom na záhradu vás očarí prekrásny záhradkársky skvost, jednotlivých rastlín, stromov, levandule a podobne. Súčasťou záhrady je aj vyvorená pivnica o výmere 40m2.

Najväčšiou doménou záhrady je obrovské jazero, ktoré v jednom mieste má až 2 metre vody. V jazeru sú jesetery, kapre a iné ryby, čo tomuto miestu dotvára neuveriteľný kľud a relax. Ak ste rybár, tak môžete rybárčiť priamo pred vašim novým domom.
Vedľa domu sa nachádza aj malý záhradný dom na záhradné náradie. V dome je vytvorená studňa. Dom sa predáva zariadený. Dom má energetický certifikát A+.

V prípade akýchkoľvek otázak ma neváhajte kontaktovať

Miroslav Berky

mob.:0918 315 011
berky@berkyreality.sk
berkyreality.skCena 360.000 EUR