Senec / predaj / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS!!Na predaj pekný zánovný 4 izbový RD, Most pri BA, 170m2

Achátová Most pri Bratislave
Cena:
1 €
ID ponuky:
529730
Lokalita:
Senec
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
neuvedený
Užítková plocha:
0 m2
Berky reality a partners ponúka na predaj pekný zánovný 4 izbový rodinný dom skolaudovaný v roku 2007 v časti Studené, Most pri Bratislave s úžitkovou plochou 120m2 domu, 50m2 garáže a jedného parkovacieho státia pred garážou. Celková rozloha pozemku je 306m2. Dom sa nachádza v samostatnej ulici rodinných domov.

Pri vstupe do domu na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kúpelňa s rohovou vaňou a toaletou, priestor pod schodami na odkladanie rôznych vecí, kuchyňa s kuchynskou linkou robenou na mieru so vstavaným spotrebičmi. Súčasťou kuchyne je spoločenský jedálenský stôl prepojený s obývacou miestnosťou s dvomi východmi na vonkajšiu záhradnú terasu.

Na prvom poschodí sa nachádza kúpelňa so sprchovým kútom a toaletou a 3 samostatným izbami. Súčasťou poschodia je vonkajší balkón.

V roku 2007 prebehla kolaudácia, jej súčastný majiteľ, ktorý kúpil dom ako holodom, tak všetky dokončovacie práce robil majiteľ domu.
Vykurovanie domu zabezpečuje plynový kotol. V celom dome sú plastové okná a kombinácia plávajúce podlahy a dlažby. Do domu je zavedená optika internetu.

Na pozemku je vŕtaná 12m studňa určená ako úžitková voda na polievanie záhrady. K nehnuteľnosti prislúcha garáž, ktorá má dva vstupy, jeden z ulice a druhý zo záhrady.

Veľkou výhodou nehnuteľnosti sú nízke mesačné náklady na prevádzku domu, ktoré činia vrátane energií 120 eur pre dve osoby.

Celkovú charizmu nehnuteľnosti dotvára príjemné prostredie časti Studené Mostu pri Bratislave. Nedávno bol vybudovaný nový privádzač do samotnej Bratislavy, ktorý skráti cestovanie o niekoľko minút..

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky

mob.:0918315011
berky@berkyreality.sk
berkyreality.sk

Cena dohodou.