Nové Mesto nad Váhom / predaj / Pozemky - bývanie
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS!Na predaj stavebné pozemky, Pod Kamannou, NvM

Športová Nové Mesto nad Váhom
Cena:
96 €/m2
ID ponuky:
530004
Lokalita:
Nové Mesto nad Váhom
Typ:
predaj
Druh:
Pozemky - bývanie
Stav:
neuvedený
Užítková plocha:
0 m2
Berky reality a partners Vám ponúka na predaj rovinaté pozemky na výstavbu rodinných domov v mestskej časti Hájovky na Športovej Ul.
V projekte POD KAMENNOU bude vybudovaná nová štvrť , ktorá bude rozdelená do viacerých etáp a spolu bude tvoriť jeden ucelený harmonický celok v príjemnom prostredí pod kameňolomom a pod horou Kamenná.

43 pozemkov je už predaných !

V prvej etape máme pozemky od rozlohy 490m2 až po 750m2. Všetky inžinierske siete/ kanalizácia, vodovod, elektrika, plyn, optika budú vyvedené na pozemok tak, aby pri výstavbe rodinného domu nebolo potrebné rozkopávať cestu alebo chodník. K pozemkom bude vybudovaná obojsmerná prístupová cesta, z časti aj jednosmerná. Budú tu obojstranné chodníky kde je zabezpečené verejné osvetlenie.

V druhej etape máme pozemky od 489 do 804m2.

Novovybudovaná štvrť v projekte POD KAMENNOU bola navrhnutá architektonicky čo bude ako celok vytvárať pocit rodinného bývania vhodného pre rodiny s deťmi. Neskôr pribudne polyfunkčná budova pre služby , kancelárie a obchody. A aj 4 poschodové bytovky so záhradami, čo zároveň dodá lokalite plne funkčný ucelený celok vhodný pre bývanie rôznych vekových kategórií.

Mestská časť POD KAMENNOU ponúka:

- TOP lokalitu v NM
-rýchly presun do mesta iba 4 min. autom
-dobrá dostupnosť pešou chôdzou do centra mesta (7min)
-jednoduché autobusové spojenie (zastávka je hneď vedľa - 5m),
-v okolí je bohatá občianska vybavenosť, štátna škôlka, štátna základná škola, obchody, služby, gastroslužby, futbalový i zimný štadion, viacero detských ihrísk, príroda

Cena : I etapa 96€/m2 II etapa 98 a 100eur za m2

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky

mob.:0918 315 011
berky@berkyreality.sk
berkyreality.sk