Trenčín / predaj / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS! Na predaj veľký 4 izbový rodinný dom v Melčiciach, 1741m2

Melčice Melčice
Cena:
290 000 €
ID ponuky:
540245
Lokalita:
Trenčín
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
po rekonštrukcii
Užítková plocha:
1741 m2
Berky reality a partners ponúka na predaj veľký 4 izbový rodinný dom v Melčiciach okres Trenčín s úžitkovou plochou 240m2 a celkovou výmerou 1741m2 pozemku.

Pri vstupe domu sa nachádza vstupná chodba, z ktorej sa prechádza do celého domu vrátane veľkej pivnice.
Nehnuteľnosť sa skladá z pivnice, prvého podlažia a druhého nadpodlažia. Na prvom podlaží sa nachádza veľký otvorený priestor kuchyne s kuchynskou linkou, obývacia miestnosť s krbom a kúpelňa s toaletou.

Na druhom nadpodlaží sa nachádzajú 3 izby, kúpelňa s toaletou. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2001, výmenou kompletného kúrenia vrátane rozvodov, výmenou plynového kotla v roku 2018, výmenou drevenných euro okien v celom dome, rekonštrukciou strechy, fasády, podláh, elektroinštalácie, omietok.
V dome je kombinácia dlažby a plávajúce podlahy.
Na pozemku je vrtaná cca 6m hlboká studňa využívaná ako úžitková voda, taktiež je na pozemku žumpa a pripravená prípojka na kanalizáciu. Súčasťou veľkého pozemku je pripravený podklad na novú budovu-stavbu. Dom je vhodný aj na podnikateľské účely.

Celkové mesačné náklady na bývanie činia 250 eur vrátane energií.

Veľkou výhodou nehnuteľnosti je samotná lokalita veľmi kľudné tiché prostredie. V obce Melčice je základná občianská vybavenosť, potraviny, vlaková stanica, škola, škôlka, lekáreň.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky

mob.:0918 315 011
email: berky@berkyreality.sk
berkyreality.sk

Cena je 290.000 eur. Cena je konečná.