Púchov / predaj / 4-izbový byt
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS! Na predaj výnimočný mezonetový byt v centre Púchova, 172m2

Štefánikova Púchov
Cena:
1 €
ID ponuky:
540241
Lokalita:
Púchov
Typ:
predaj
Druh:
4-izbový byt
Stav:
neuvedený
Užítková plocha:
172 m2
Berky reality a partners ponúka na predaj priestranný 4 izbový mezonetový byt na ulici Štefánikovej v celkovej úžitkovej ploche 172m2.
Súčasťou užitkovej plochy je podzemná garáž o výmere 18,27m2 a dva krát balkom v súčte 9,97 m2.

Okrem predaja nehnuteľností naša spoločnosť robí:

-výstavba rodinných domov
-vytvoriť vizualizácie na mieru pre lepšiu predstavivosť
-služba interiérovej dizajnérky, aby navrhla finálny efekt k maximálnej spokojnosti
-služba záhradného architekta od návrhu až po samotnú realizáciu
-stavebné dokončovania zo stavu holodom, alebo holobyt do štandardu
-interiérový nábytok na mieru

Byt sa nachádza na 3 poschodí s výťahom a predáva sa v štádiu holobyt. Každého isto zaujme príjemné a tiché prostredie, ktoré je aj vďaka tomu, že v nehnuteľnosti sa nachádza iba niekoľko bytových jednotiek.

Nezabudlo sa ani deti a ich voľný čas. Za bytovým domom v súkromnej záhrade sa môžu nerušene hrať na detskom ihrisku. Ďaleko od cesty a cudzích ľudí. Tento priestor je aj ideálnym miestom na stretnutia so susedmi s posedením na lavičke.

Pri vstupe do bytu Vás očarí veľkorysý priestor v chodbovej časti. Tým Vás nezaskočí žiadna veľká návšteva, ktorá sa rozhodla prísť spoločne. Na konci chodby sa dostanete na križovatku, z ktorej sa dostanete do každej časti bytu. V ľavej strane na prízemí sa nachádza priestranná izba a pod schodiskom priestor na pracovňu, alebo sa po slnko zaliatých schodoch (vďaka strešnému oknu) môžete vybrať na poschodie, kde sa nachádzajú dve priestranné izby a v jednej z nich aj s balkónom a krásnym výhľadom na mestskú fontánu.Ďalej samostatná kúpeľňa a samostatná toaleta. Majiteľ nehnuteľnosti kládol veľký dôraz na praktickosť priestoru v celej nehnuteľnosti. Po pravej strane na prízemí sa nachádza obývacia izba s balkónom, alebo sa nerušene pred návštevou viete dostať do kuchyne. Tiež tu nájdete aj kúpeľňu s toaletu.

Aktuálne je nehnuteľnosť v stave holobyt, čo umožňuje budúcemu majiteľovi si urobiť celý byt podľa vlastných potrieb a predstáv.
Taktiež umožňujeme zabezpečiť byt do stavu podľa toho, ako sú vytvorené vizualizácie nehnuteľnosti.

Obrovská výhoda tejto nehnuteľnosti je jej lokalita v priamom centre mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou.
Ak hľadáte bývanie pre rodinu s parametrami rodinného domu a chcete mať všade na skok tak tento byt je práve pre Vás.

Mesto Púchov má bohatú históriu, písomne sa zaregistroval Púchov v roku 1243, kedy kráľ Belo IV. vydal viacero darovacích listín a v jednej z nich sa spomína aj muž menom Puch, vlastník rovnomennej osady. Jej založenie môžeme datovať do obdobia okolo roku 1100, kedy sa púchovskí ľudia po opätovnom zničení hrádku a ich sídliska pri púchovskej "Skale" Maďarmi presťahovali na rovinu pod touto skalou. Púchovskú "Skalu" ešte aj dnes archeológovia radia k najintenzívnejšie osídleným polohám z obdobia praveku a ranej doby dejinnej. Veď v archeológií má svoje pevné miesto aj pojem "púchovská kultúra", ktorá reprezentuje osídlenie hornatých častí Slovenska v období piatich storočí na prelome letopočtov.

Mesto Púchov sa taktiež pyšní tým, že sa dva krát umiestnilo na 1 mieste, ako najkrajšie mesto Slovenska.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky
konateľ- realitný poradca

mob.:0918 315 011
berky@berkyreality.sk
#berkyreality