Ilava / prenájom / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS!Na prenájom krásny 4 izbový rodinný dom v Dubnici n/V, 120m2

Partizánska Dubnica nad Váhom
Cena:
1 300 €
ID ponuky:
536901
Lokalita:
Ilava
Typ:
prenájom
Druh:
Rodinný dom
Stav:
po rekonštrukcii
Užítková plocha:
120 m2
Berky reality a partners ponúka na prenájom krásny veľký 4 izbový rodinný dom, ulica Partizánska v Dubnici nad Váhom s úžitkovou plochou 120m2 s celkovou výmerom 993m2 pozemku. Nehnuteľnosť sa nachádza len pár minút od centra mesta.

Pri vstupe domu sa nachádza vstupná chodba, z ktorej sa prechádza do celého domu. Dom je rozdelený na suterén, prvé nadpodlažie a druhé podkrovie.

V suteréne domu je veľké odkladací priestor na rôzne osobné veci, z ktorého môže byť aj šatník. Na prvom nadpodlaží sa nachádza hlavná časť domu, ktorá je prepojená veľkou obývacou miestnosťou s krbom, s kuchyňou a kuchynskou linkou robenou na mieru s východom na balkón. Súčasťou kuchyne je aj jedálenský priestor.
Talianská kuchynská linka značky Oikos je vybavená vstavanými spotrebičmi značky Whirpool. Na prvom nadpodlaží sú ďalšie 3 izby, kúpelňa s rohovou vaňou, sprchovým kútom a toaletou.

Na druhom podkroví sa nachádza veľký šatník. V prípade potreby vie majiteľ dorobiť ďalšiu obytnú miestnosť s kúpelňou a toaletou o výmere 100m2. Iba v prípade, že by sa jednalo o dlhodobý prenájom a potrebu budúceho nájomcu.

Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2010, vykurovanie domu zabezpečuje plynový kotol. V celom dome sú drevenné okná a kombinácia plávajúce podlahy a dlažby.

Na pozemku sa nachádza prístrešok pre dve autá a taktiež altánok na grilovanie.

Preferujeme dlhodobého nájomcu. Nehnuteľnosť bude k dispozícií od 1.5.2020.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky

berky@berkyreality.sk
mob.:0918 315 011
berkyreality.sk

Cena mesačného prenájmu 1300 eur vrátane nákladou na bývanie.