Trnava / predaj / Rodinný dom

Na predaj krásny 4 izbový rodinný dom, obec Ružindol, 447m2 pozemok

Trnava
Cena:
226 000 €
ID ponuky:
529999
Lokalita:
Trnava
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
úplne prerobený
Užítková plocha:
0 m2
Reality ponúka na predaj dvojpodlažný 4 izbový rodinný dom s garážou (8 ročná novostavba), skolaudovaný v roku 2009 vo vyhľadávanej obci Ružindol, ktorá je vzdialená len 6 km od krajského mesta Trnava.

Dispozícia nehnuteľnosti:
Za vstupnými dverami sa nachádza chodba, z ktorej po ľavej strane je vstup na toaletu. Ďalej je situovaná priestranná obývacia časť orientovaná na juhozápad, ktorá je moderným spôsobom prepojená s kuchynským kútom. Kuchynská linka robená na mieru vrátane vstavaných spotrebičov (varná doska, umývačka riadu, trúba, mikrovlnka) spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Na odkladanie potravín je tu k dispozícií v tejto časti aj špajza s regálmi, ktorú určite ocení každá žena v domácnosti. Medzi obývacou časťou a chodbou je situované schodisko vedúce na druhé podlažie. Na ňom sa nachádzajú dve detské izby, spálňa, chodba, ďalšia toaleta a kúpeľňová časť, ktorá disponuje aj podlahovým kúrením a pozostáva zo sprchovacieho kúta aj vane. Po celej dĺžke domu zo zadnej strany je k dispozícií balkón, z ktorého je pekný výhľad na celý pozemok.

Konštrukcia objektu: Ytong
Celková úžitková plocha: 159,8 m2
Plocha obytnej časti: 69,6 m2 (2x)
Zastavaná plocha: 90 m2
Celková výmera pozemku: 447m2
Výmera samotnej garáže: 20m2 (disponuje elektrickou bránou, montážnou jamou, osvetlením a radiátorom)

Na pozemku sa nachádza bazén, menšia záhradka, zábavný domček pre deti, voliéra pre domáceho miláčika a pekný drevený altánok, ktorý je ideálnym miestom na trávenie príjemných letných večerov v kruhu svojich najbližších a priateľov. Tiež sa tu nachádza vlastná studňa, led osvetlenie, zavlažovanie a okrasné tujky, ktoré dotvárajú pocit súkromia a rodinnej pohody. V nehnuteľnosti sa nachádza aj prípojka na pevnú linku, alarm a na streche je umiestnený bleskozvod.

O teplo domova sa stará plynový kotol a teplá/studená voda je zabezpečená plynovým bojlerom. Aj napriek veľkosti nehnuteľnosti sú celkové mesačné náklady pre 4-člennú rodinku len vo výške 90€ (voda, elektrika, plyn).

Celkový dojem z nehnuteľnosti vytvára krásne rodinné prostredie, v nerušenej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Miroslav Berky

mobil: +421918315011
miroslav.berky999@gmail.com

Cena 226.000 EUR.