Miroslav Berky


Počet aktuálnych referencií: 22

Referencie

 • Miroslav Hodas
  22.09.2019

  Ďakujeme p. Maňákovi, za pomoc pri predaji bytu. Vďaka nemu sme mali menej starostí s predajom nehnuteľnosti. Prístup p. Maňáka je profesionálny. Maximálna spokojnosť. Ďakujeme!


 • Erich TN
  20.09.2019

  Chcem sa podakovať p.Berkymu za odvedenú prácu pri predaji nehnutelnosti.Na čom sme sa dohodli to aj platilo.Vybavil všetky papierovačky dohodol stretnutia, vklady, kataster, zmluvy .Vyšiel v ústrety vo všetkom.Ked budem niečo do buducnosti riešit s nehnuteľnostami tak určite s týmto pánom.Ešte raz vďaka.


 • Filip Kumičak
  09.08.2019

  Som veľmi spokojný s ochotným prístupom p. Maňáka, nakoľko mi predával môj prvý byt a pomohol so všetkými náležitosťami, ktoré k tomu patria. Upozornil ma, na čo si mám dávať pozor a ako sa veci majú. Postaral sa, aby sme spolu s predávajúcimi mali čo najmenej starostí, ale zároveň, aby bolo všetko riadne doriešené. 10 bodov z 10-tich udeľujem za ochotu, kreativitu, vystupovanie a starostlivosť o klienta. Ďakujem!


 • Helena Jasminová
  15.05.2019

  K ponuke číslo ZR-KM2019/24. To môžem podpísať. Naozaj je to v malebnom prostredí v krásnej prírode. Bola som tam osobne. Táto nehnuteľnosť má ako bonus, dobrú energiu, ktorú do toho vkladá realitný maklér, ktorý Vám ju predstavuje. Ja som s jeho jednaním so zákazníkmi a profesionálnym prístupom k práci ktorú robí, veľmi spokojná. Dnes už je vzácnosť stretnúť takých obetavých ľudí / a zároveň fundovaných/. Pán Kamil Michal Maňák je veľmi zodpovedný, spoľahlivý a čo je tiež dôležité, je veľmi príjemný realitný poradca. Kiež by sme takých ľudí stretali každý deň. Hneď by sa nám ľahšie a krajšie žilo. Posielam to ako poďakovanie za dobre odvedenú prácu. Chce, aby to bolo zverejnené. Jasmínová Helena.


 • Štefan Matula
  03.05.2019

  Oceňujem odborný a profesionálny prístup pána Maňáka, po odhade a stanovení reálnej ceny nehnuteľnosti sme ju do týždňa predali. Vyjadrujem spokojnosť , odporúčam.


 • Františka Godišková
  19.04.2019

  Ďakaujem pánovi Maňákovi za prácu ktorú si svedomito odviedol a pomohol mi predať moju nehnutelnosť.


 • Juraj a Evka
  10.03.2019

  Pristup pana Berkyho bol vo vsetkych smeroch maximalne profesionalny, velmi srdecny a ludsky. S realitkou sme nadmieru spokojni a mozeme a aj budeme pana Berkyho odporucat dalej. Nas byt bol predany (peniaze na ucte) za tyzden od uverejnenia inzeratu! Dakujeme! Maximalna spokojnost!


 • Silvester
  06.08.2018

  Konštruktívny a profesionálny prístup. Odporúčam


 • Ľubica
  02.08.2018

  Pán Berky si človek ktorého na okoli a v rámci SR netromfne nik ! Tvoja úprimna a cestná práca profesionála je vidiet a citit všade navôkol . Patrí Ti veľká vdaka za predaj a pomoc s mojou nehnuteľnosťou ! Odporúčam každému ....... Je mi cťou spolupracovať s tak úžasným človekom


 • Alena a Braňo M.
  22.01.2018

  Pána Berkyho sme spoznali cez TV JOJ v Novom bývaní.Po natáčaní sme sa s pánom Berkym skontaktovali a urobili sme najlepšie.Jeho profesionalny prístup pred kamerou alebo mimo kamier k práci a k ľuďom sa tak často nevidí.Ochotne nám pomohol nielen ohľadom kúpy domu ale aj ako komunikovať s bankami a vybrať si to najlepšie pre nás.Bol ochotný poradiť či bolo ráno 6 hodín alebo večer 8 hodin celý týždeň.A práve jemu ďakujeme zato, že bývame v našom vysnívanom domčeku.


Chcem pridať referenciu